Czas realizacji zamówień

Czas realizacji uzależniony jest od dostępności produktu lub czasu produkcji wyrobów indywidualnych i wynosi od 24 h do 30 dni roboczych.


 Potrzebujesz szybkiej dostawy, zapytaj o czas wysyłki:


Wysyłki zagraniczne:

  • kraj wysyłki wybieramy w koszyku

 UWAGA:

  • Paczkomaty Weekend po uzgodnieniu przez messenger FB: facebook.com/zdrowebuciki  lub przez formularz: zdrowebuciki.pl/pl/contact, dodatkowa opłata za paczkę weekend wysyłki 10 zł.
  • Na pytania dotyczące realizacji zamówień / zwrotów odpowiadamy tylko na podstawie zapytania przez formularz: zdrowebuciki.pl/pl/contact.
  • Informujemy, że odpowiadamy tylko na wiadomości wymagające odpowiedzi z naszej strony.
  • W przypadku nie wypełnienia zgłoszenia prawidłowo, brak danych w formularzu, zgłoszenia traktowane są jako niewniesione.
  • Odpowiedzi w sprawie realizacji zamówień, reklamacji i zwrotów udzielamy w ciągu 24 h od daty wpłynięcia, od pn-pt w godz 12:30 -15:30.
  • Prosimy o przemyślane zakupy - wyroby ortopedyczne nie podlegają zwrotowi lub wymianie.


 Regulamin zakupów: https://zdrowebuciki.pl/regulamin-zakupow

Administrator danych osobowych: https://zdrowebuciki.pl/polityka-prywatnosci


 *Koszt połączenia według stawek operatora. Wszystkie połączenia telefoniczne są rejestrowane, jeśli nie wyrażasz zgody na nagrywanie prosimy o kontakt https://zdrowebuciki.pl/pl/contact. Rozpoczęcie rozmowy telefonicznej przez klienta / pacjenta jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nagrywanie lub przetwarzanie podanych danych osobowych przez Zdrowe Buciki i Zdrowe Stopy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania, rejestracji wizyty, przyjęcia zamówienia. Pełna treść informacji o sposobie przetwarzania danych osobowych dostępna jest w Regulaminie. Administratorem danych osobowych jest Firma Zdrowe Stopy z siedzibą w Radomiu przy ul. Mikołaja Reja 28, 26-600 Radom, NIP 9482302157, REGON 141852082. Inspektor danych osobowych e-mail: biuro@zdrowebuciki.pl. Prosimy nie wysyłać wiadomości tekstowych SMS.

** z wyłączeniem diagnostyki wad i chorób stóp. Diagnostykę w gabinecie w Radomiu lub teleporadę można umówić przez Rejestracja wizyt on-line 24/7 (kliknij)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl