Klapki Fakirki

Fakirki  to doskonały sposób na pokonanie najróżniejszych dolegliwości, związanych na przykład ze stresem, zmęczeniem lub bólami kręgosłupa. Produkt bazuje na akupunkturze, która wykorzystywana jest w celach leczniczych. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku stosowania obuwia, jakim są fakirki zdrowotne. Uciskanie odpowiednich punktów, znajdujących się na stopach, może mieć bardzo korzystne działanie zdrowotne, pozwalające na pozbycie się dokuczliwych dolegliwości.

Zdrowie ukryte w stopach

Nasze stopy każdego dnia narażone są na bardzo duże przeciążenia. Z tego też powodu troska o ich regularny wypoczynek jest bardzo ważna. Kondycja stóp jest niezwykle ważna. Pośpiech, brak odpoczynku i zmęczenie – to czynniki, które w największym stopniu przyczyniają się do złego stanu naszych stóp. Kapcie fakirki są sposobem na to, by poświęcić swoim stopom więcej uwagi i odpowiednio o nie zadbać.

Właściwości klapek fakirek

Klapki fakirki to specjalne buty, na których umieszczone zostały naturalne kamienie, których zadaniem jest stymulacja wybranych punktów na stopie. Dzięki temu można osiągnąć wiele korzyści zdrowotnych, takich jak pobudzenie i stabilizacja krążenia krwi; fakirki wpływają też korzystnie na organy zewnętrzne i wewnętrzne.

Żeby poczuć na własnej skórze pozytywne efekty, należy korzystać z fakirek kilka razy dziennie, po około 1020 minut. Na początku może być to niewygodne, gdyż do tego rodzaju obuwia trzeba się przyzwyczaić. Z czasem jednak można będzie nosić je dłużej i częściej.

Fakirki medyczne ze sklepu Zdrowe Buciki

W ofercie sklepu Zdrowe Buciki znajdą Państwo fakirki damskie oraz męskie. Fakirki to znakomity sposób na zmniejszenie sztywności stawów i napięcia mięśni. Idealnie sprawdzą się również na poprawę jakości snu. W przypadku kobiet należy jednak pamiętać o tym, by nie nosić fakirek, będąc w ciąży lub w trakcie menstruacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl