Filtry
Rozmiar podpiętki, separatory, kliny
Nowość
Promocja

Podpiętki

Rodzice i opiekunowie zrobią wszystko, aby ich podopieczni mieli jak najlepsze warunki rozwoju. Na zdrowie dziecka niezależnie od wieku wpływa właściwie dobrane obuwie, które ma za zadanie kształtować postawę i przeciwdziałać deformacjom. Kiedy jednak opiekun zauważy wadę postawy, powinien jak najszybciej udać się do specjalisty w celu dopasowania odpowiednich wkładek ortopedycznych. Oprócz całościowych rozwiązań umieszczanych w bucie proponujemy również podpiętki korygujące, które doskonale wspierają kształtowanie prawidłowych nawyków w obrębie stopy.

Spełniając oczekiwania naszych klientów, oferujemy profesjonalne rozwiązania, których celem jest skuteczne wsparcie prawidłowego rozwoju stóp. Korekcyjno-lecznicze podpiętki ortopedyczne stanowią podporę dla stopy oraz wymuszają właściwy kształt, przeciwdziałając nieprawidłowościom. Dzięki nim rozkład obciążenia kształtuje się w taki sposób, aby praca mięśni była prawidłowa i nie prowadziła do bolesnego dyskomfortu.

Zalety podpiętek ortopedycznych do butów

Podpiętki korygujące mają za zadanie zwiększyć komfort w czasie chodzenia niezależnie od pokonywanego dystansu. Ich specjalnie wyprofilowany kształt znacznie poprawia ustawienie stopy, dzięki czemu nie jest przeciążona. Ponadto stopa dzięki podpiętce do butów utrzymuje anatomiczny kształt bez niepotrzebnych ruchów, do których bardzo często dochodzi w sytuacji, kiedy obuwie jest niewłaściwie wyprofilowane. Wśród dostępnych możliwości proponujemy podpiętki ortopedyczne do butów wykonane z żelu, specjalnego silikonu oraz skóry naturalnej.

Specjalistyczne podpiętki powstały z myślą o bezpieczeństwie i minimalizacji uczucia dyskomfortu w życiu codziennym. Są wyrobem polecanym osobom cierpiącym na przewlekłe bóle stóp i kręgosłupa. Atutem żelowych podpiętek jest świetna amortyzacja wstrząsów, które powstają w wyniku chodzenia. Dodatkowo redukują ryzyko naciągnięcia wrażliwych ścięgien. Jesteśmy przekonani, że korekcyjne i korygujące podpiętki spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują bezpieczeństwa i dbałości o każdy szczegół.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl