Vasyli Dananberg Vasyli Dananberg
Producent: VasilyMedical
Cena: 279,99 zł
zobacz więcej

Wkładki ortopedyczne dla dorosłych

W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo rozwiązań, które pomogą w zmniejszeniu bólu i dyskomfortu w czasie chodzenia. Wkładki ortopedyczne dla dorosłych na płaskostopie zostały przygotowane z myślą o poważnych deformacjach, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Ich specjalistyczny kształt oraz odpowiednio dopasowane materiały mają wpływ na korektę lub minimalizację dyskomfortu u osób cierpiących na płaskostopie i koślawość stopy, stawu kolanowego i kolan. Służą do prawidłowego ustawienia stóp, których wady powodują nieprzyjemny ból w czasie pokonywania nawet krótkiego dystansu.

Wkładki supinujące dla dorosłych zostały wykonane ze specjalnych materiałów, które zapobiegają dolegliwościom spowodowanym płaskostopiem poprzecznym. Konstrukcja zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół odciąży stopy i wpłynie korzystnie na poprawę samopoczucia. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio dobrane wkładki pozwolą cieszyć się każdym krokiem, a przykry ból odejdzie w zapomnienie lub zostanie zminimalizowany do niewielkich dysfunkcji, które są następstwem przewlekłych problemów i poważnych deformacji kształtowanych przez lata.

Rodzaje dostępnych w naszej ofercie wkładek ortopedycznych dla dorosłych

Spełniając oczekiwania naszych klientów, proponujemy szeroki wachlarz możliwości dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. Wśród dostępnych rodzajów wkładek można znaleźć między innymi wkładki supinujące bez pelot, z pelotami, wkładki supinujące korytkowe oraz wiele innych specjalistycznych rozwiązań. Wkładki ortopedyczne dla dorosłych wyposażone w peloty mają za zadanie podnosić łuki podłużne stopy. Są przeznaczone dla osób, u których zdiagnozowano płaskostopie podłużne. Wada powstaje w wyniku niewykształcenia się łuków podłużnych. Wkładki ortopedyczne supinujące z pelotami wspierają swoją strukturą łuki podłużne i poprzeczne stóp. Korzystają z nich przede wszystkim osoby starsze. Ponadto tego typu wkładki przynoszą ulgę u chorych z haluksami, metatarsalgią i niewydolnymi mięśniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl